Webdesign

Responsivní Webové stránky

V grafickém studiu Vám navrhneme kvalitní webdesign a vše co má s webovou prezentací nějakou spojitost. Weby navrhujeme podle nejnovějších trendů funkčním UX/UI designem, tak aby zákazník vždy věděl co mu nabízíte a kde má kliknout, protože návštěvník webu který si nic nekoupí a neobjedná je ztracený zákazník. My Vám pomůžeme nové zákazníky získat .

Jaký webdesign navrhujeme ?

  • Responzivní weby
  • Web s redakčním systémem
  • E-Shopy
  • Newslettery
  • Statické bannery
  • Animované bannery
  • Emailové šablony
  • ikony

Jak probíhá grafický návrh webových stránek ?

Nejprve musíme od Vás dostat co nejpřesnější zadání k tvorbě webových stránek či jiné grafiky. Potřebujeme znát obsah, rozsáhlost i speciální funkce webu. Také jestli máte k dispozici texty a obrázky, čim více informací nám sdělíte tím jednodušší budou další kroky i tvorba webdesignu.

Před vypracování cenové nabídky musíme důkladně analyzovat veškeré data ze zadání, prohlédnout konkurenční weby a navrhnout vhodné řešení dle Vašich požadavků.

Po důkladné analýze funkcionality, struktury i obsahu webu Vám sdělíme co nejpřesnější cenovou nabídku, po odsouhlasení ceny oběma stranami se můžeme pustit do práce.

Cenu máme odsouhlasenou a můžeme se pustit do tvoření ostréhu plně funkčního webu, nebo grafické šablony tzv. wireframe. První návrhy webu mlžeme mít i v rámci několika dní, ale složitější weby mnohatránkové, weby s redakčním systémem a speciální funkcionalitou, e-shopy a jiné složitější řešení můžou zabrat týdny i měsíce přípravy.

V téhle fázi již máme webové stránky připraveny na testování a ladění všech funkcí, celý web ladíme za Vaší asistence, tak aby Vám co nejvíce vyhovoval. Připravujeme také SEO optimalizaci a vylepšujeme rychlost webu. 

V poslední fázi vypouštíme hotový web do světa, zaregistrujeme stránky do všech vyhledávačů, případně vymyslíme i nějaký marketing aby začal web rychleji fungovat.

Máme i vlastní webhosting

K hotovému webu Vám nabídneme i vlastní webhosting. Výhoda je že ho můžeme nakonfigurovat dle přesných požadavků vytvořené webové stránky.

Ukázky grafických prací

Potřebujete poradit ?

Zavolejte:

Napište:

Kontaktujte nás a mi Vám rádi pomůžeme s objednávkou grafických služeb.

Cenová kalkulace - Grafické služby
Zde napište o jaký typ zakázky se bude jednat (např. "Grafický návrh vizitky") Tento text bude uveden v předmětu emailu.
Zde prosím co nejpodrobněji popište zadání zakázky
Maximální velikost souboru je 10 MB a povolené formáty jsou (PDF,JPG,PNG,PSD,DOC,DOCX, XLS), Pro větší soubory a jiné formáty použijte např úschovnu.