TISKOVÉ SLUŽBY

CO VŠE TISKNEME ?

Maloformátový tisk, Velkoformátový tisk a Profesionální fototisk.

Vytiskneme Vám prakticky jakoukoliv zakázku, maloformátový digitální i ofsetový tisk, velkoformátový (velkoplošný) tisk, profesionální fototisk, signmaking, potisk reklamních předmětů a speciální druhy tisku jako např.: sublimační tisk, sýtotisk, zlacení, laserové gravírování a výsek aj. Samozřejmostí jsou také dokončovací práce: laminace, bigování, kroužková vazba, kalendářová vazba, vazba do pevných desek aj.

MALOFORMÁTOVÝ TISK

NABÍZÍME KVALITNÍ I LEVNÝ MALOFORMÁTOVÝ TISK

Tiskneme: vizitky, letáky, skladané letáky, katalogy a brožury (vazby V1, V2 a V8), vstupenky s ochrannou, vouchery, dárkové poukazy, samolepky (i s tvarovým výsekem), kalendáře, PFka i novoročenky, hlavičkový papír, etikety a prakticky všechny ostatní tiskoviny.

VELKOFORMÁTOVÝ (VELKOPLOŠNÝ TISK)

VELKÉ FORMÁTY TISKNEME VE VYSOKÉ KVALITĚ, VAŠE TISKY TAK VYDRŽÍ VELMI DLOUHO BEZ BLEDNUTÍ

Velkoformátově vám vytiskneme např: bannery (reklamní plachty), billboardy, bigboardy, polepy dopravních prostředků i výloh, roll upy, řezanou grafiku, světelnou reklamu, 3d nápisy a další…

REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

OBDARUJTE SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY REKLAMNÍMI PŘEDMĚTY S VLASTNÍM LOGEM

Potištěné reklamní předměty jsou výborný způsob ják šířit jméno své firmy mezi nové i stávající zákazníky. Nemusíte rozdávat pouze reklamní trička, propisky a hrníčky, potištěný reklamní předmět by měl především prezentovat podníkaní vaší firmy a pokud možno být stále na očích.