Jaké typy loga navrhujeme ?

  • Základní logo pro web
  • Profesionální logo
  • Logo s Logotypem
  • Logotyp
  • Firemní identitu
  • Logomanuál
  • Produktové logo

Jak probíhá grafický návrh loga

Nejprve musíme od Vás dostat co nejpřesnější informace o logu, zejména jaký je význam loga, co má logo reprezentovat, případně i barevnost. Také je pro nás důležité vědět kde všude bude logo použito, u některých specifických technologiích musí být logo v zjednodušené podobě např. 3D nápisy atd.

Po důkladné analýze zadání, Vám sdělíme co nejpřesnější cenovou nabídku, po odsohlasení ceny oběma stranami se můžeme pustit do práce.

Cenu máme odsouhlasenou a můžeme se pustit do tvoření loga v první fázi se tvoří tzv. skici (koncepty) z těch pak společně vyberme jednu nebo více variant, které překreslíme do finální podoby. Ačkoliv se zdá tvorba loga jednoduchá záležitost jen fáze prvotních skic a vymyšlení podoby loga může zabrat desítky hodin práce.

Pokud si k logu objednáte i logomanuál vytvoříme Vám ho v jednoduché nebo rozsáhlejší podobě, vždy záleží na použití loga, např u loga pro vizitky/web nemá smysl tvořit logomanuál, ale u loga s rozsáhlejším použitím zejména tam kde se počítá s tiskem různých reklamních materiálů je logomanuál důležitou součástí.

Firemní identita je  vlastně tvoření grafických návrhů s již vytvořeným logem. Rozsáhlost tvorby identity záleží zejména na Vašich potřebách v základu se tvoří, vizitky, hlavičkový papír, obálky, letáky aj. U profuktových log pak vizualizace na obalech, krabicích a konkretních produktech.

Mi vám to i vytiskneme

Hotovou firemní identitu s Vašim logem si u nás můžete i vytisknout, nabízíme velkoformátový, maloformátový, ofsetový i digitální tisk za velmi dobré ceny, potisknout umíme i reklamní předměty všeho druhu. 

Ukázky grafických prací

Orientační ceník

LOGA více než u jakýchkoliv jiných grafických prací platí to že cena je zcela individuální, jednoduché logo lze vyrobit v rámci hodin, ale profesionální FIREMNÍ IDENTITA nám může zabrat i desítky nebo stovky hodin. Cenu ovlivňuje i to kde je logo použito, jestli pouze na soukromé vizitce, nebo ve velké nadnárodní firmě. Předběžnou cenu Vám stanovíme po vyplnění formuláře níže.

Potřebujete poradit ?

Zavolejte:

Napište:

Kontaktujte nás a mi Vám rádi pomůžeme s objednávkou grafických služeb.

Cenová kalkulace - Grafické služby
Zde napište o jaký typ zakázky se bude jednat (např. "Grafický návrh vizitky") Tento text bude uveden v předmětu emailu.
Zde prosím co nejpodrobněji popište zadání zakázky
Maximální velikost souboru je 10 MB a povolené formáty jsou (PDF,JPG,PNG,PSD,DOC,DOCX, XLS), Pro větší soubory a jiné formáty použijte např úschovnu.