VELKOFORMÁTOVÝ / VELKOPLOŠNÝ TISK

VELKOFORMÁTOVĚ POTISKNEME TÉMĚŘ JAKÝKOLIV MATERIÁL, VYŘEŽEME SAMOLEPKY, 3D LOGA/NÁPISY, VYROBÍME SVĚTELNÉ REKLAMY, PREZENTAČNÍ SYSTÉMY A JINÉ DRUHY REKLAMY. TISKNEME NA MNOHA RŮZNÝCH TECHNOLOGIÍCH ZEJMÉNA POUŽÍVÁME: LATEXOVÉ, ECOSOLVENTNÍ, UV A UV FLATBET ( DESKOVÉ) TISKÁRNY.
PRO ZUŠLECHTĚNÍ TISKOVIN VYUŽÍVÁME DOKONČOVACÍ STROJE: LAMINÁTORY, ROLOVÉ A  DESKOVÉ ŘEZAČKY, KAŠÍROVACÍ STROJE, CNC FRÉZY, LASEROVÉ GRAVÍRKY A ŘEZAČKY AJ.

95%
ZÁKAZNÍKŮ
Bylo spokojeno s kvalitou tisku
72%
ZÁKAZNÍKŮ
Se stalo našimi stálimi zákazníky
86%
ZAKAZNÍKŮM
Jsme pomohli vyřešit problematické zakázky, které jinde odmítli.

TISK OBROVSKÝCH REKLAMNÍCH PLACHET

V JEDNOM KUSE BEZ SVAŘOVÁNÍ TISKNEME PLACHTY AŽ DO ŠÍŘE 5M A DÉLKY 50M

TIP

POPIS TECHNOLOGIÍ POTISKU REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Latexový tisk je ekologický a vyniká svou pružností a možnosti tisknout přímo na textil, nejčastěji tiskneme fotorealistické  interierové tapety, vlajky a mesh bannery. Latexové tiskárny nám umožňují oboustranný tisk a výtisk je ihned suchý. Šíře max 1,6m

EcoSolventní tisk kvalitní a nejběžnější tisk venkovní reklamy, zejména reklamních plachet a samolepek, výtisk musí před laminací vytvrdnout po dobu 24h. Šíře max 1,6m

UV a UV Flatbeat tisk moderní technologie která umožňuje tisk až do šíře 5m, tisk na všechny reklamní materiály, jako bannery, billboardy, samolepky či tisk přímo na desky, výhoda je že tisk je ihned po vytisknutí suchý.

10 DŮVODŮ PROČ TISKNOUT U NÁS ?

  • Vysoka kvalita tisku
  • Nejmodernější tiskové technologie
  • Používáme pouze kvalitní tiskové materiály
  • Mnoho dokončovacích strojů
  • Velkoformátový, maloformátový tisk a potisk reklamních předmětů
  • Doprava po celé České republice
  • Rychlé termíny dodání
  • Zdarma prověříme tisková data
  • Nízké ceny tisku i grafických prací
  • Vyrobíme i speciální zakázky

PORADÍME

Velká část zákazníků se na nás obrací s přáním či určitou vizí jak by chtěli aby reklama vypadala, mi s ním vše probereme a vymyslíme vhodnou metodu výroby, zvolíme vhodný materiál a sladíme čas na výrobu.

UŠETŘÍME

Dáme si tu práci a probereme s Vámi technologii zpracování tisku s přihlédnutím na účel reklamy, stálobarevnost či odolnost. Zvolíme optimalizovaný pracovní postup který zákazníkovy ušetří peníze a kvalita zůstane na výborné úrovni.

REKLAMA NA KLÍČ

Na klíč vyrobíme kompletní reklamu. Graficky navrhneme, vytiskneme a zkompletujeme celou zakázku. Vy už si jenom přeberete hotovou zakázku.

 

UKÁZKY PRACÍ

PRO STÁLE ZÁKAZNÍKY A REKLAMNÍ AGENTURY MÁME INDIVIDUÁLNÍ CENY

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE: