MALOFORMÁTOVÝ DIGITÁLNÍ A OFSETOVÝ TISK

DIGITÁLNÍ TISK JE VÝHODNÝ U ZAKÁZEK MENŠÍCH OBJEMŮ, NEBO TAM KDE JE POTŘEBA EXPRESNÍ TISK. OFSETOVÝ TISK JE VHODNĚJŠÍ U ZAKÁZEK VĚTŠÍCH OBJEMŮ. TISKNEME VIZITKY, LETÁKY (SKLÁDANÉ), PLAKÁTY, DÁRKOVÉ POUKAZY (VOUCHERY), HLAVIČKOVÝ PAPÍR, ETIKETY SAMOLEPKY S TVAROVÝM OŘEZEM. VYROBÍME BROŽURY, KATALOGY, KNIHY, KALENDÁŘE, BLOKY, NOVOROČENKY. NAŠÍ SPECIALITOU JE LASEROVÝ TISK PLAKÁTŮ (DO FORMÁTU A0)

HOTOVÝ VÝTISK DÁLE ZUŠLECHTÍME LAMINACÍ, PARCIÁLNÍM LAKEM, ZLATOTISKEM, VYSEKNEME LASEREM ČI RAZNICÍ

95%
ZÁKAZNÍKŮ
Bylo spokojeno s kvalitou tisku
72%
ZÁKAZNÍKŮ
Se stalo našimi stálimi zákazníky
86%
ZAKAZNÍKŮM
Jsme pomohli vyřešit problematické zakázky, které jinde odmítli.

LASEROVÝ TISK PLAKÁTŮ AŽ DO FORMÁTU A0 JIŽ OD 10 KS (MÚŽOU BÝT I RŮZNÉ VARIANTY)

Nejlevnější tisk velkých plakátu XXL v malých objemech.

TIP

K MALOFORMÁTOVÉMU TISKU A DOKONČOVÁNÍ POUŽÍVÁME:

Tisk: Digitální barevný tisk až do formátu SRA3 (320X450MM), Ofsetový barevný tisk až do formátu A0, Laserový velkoformátový barevný tisk až do formátu A0 (levné plakáty XXL).

Dokončovací technologie: laminace (lesk, mat, softtouch, kapsy), řezání na formát, bigování, perforace, skládání letáků, lakování (parciální, 3D i celoplošné), vazby (V1, V2, V8 knižní šitá vazba. kalendářové kroužkové vazby, vazba do plast hřbetů aj.), tvarový ořez samolepek a etiket (pomocí řezacího plotteru nebo laseru), výsek kartonů (obalový materiál), zlatotisk, zlacení (pomocí horké ražby), embosování, laserové gravírováníčíslování a automatická sazba dokumentů aj.

10 DŮVODŮ PROČ TISKNOUT U NÁS ?

  • Vysoka kvalita tisku
  • Nejmodernější tiskové technologie
  • Používáme pouze kvalitní tiskové materiály
  • Mnoho dokončovacích strojů
  • Velkoformátový, maloformátový tisk a potisk reklamních předmětů
  • Doprava po celé České republice
  • Rychlé termíny dodání
  • Zdarma prověříme tisková data
  • Nízké ceny tisku i grafických prací
  • Vyrobíme i speciální zakázky

PORADÍME

Velká část zákazníků se na nás obrací s přáním či určitou vizí jak by chtěli aby reklama vypadala, mi s ním vše probereme a vymyslíme vhodnou metodu výroby, zvolíme vhodný materiál a sladíme čas na výrobu.

UŠETŘÍME

Dáme si tu práci a probereme s Vámi technologii zpracování tisku s přihlédnutím na účel reklamy, stálobarevnost či odolnost. Zvolíme optimalizovaný pracovní postup který zákazníkovy ušetří peníze a kvalita zůstane na výborné úrovni.

REKLAMA NA KLÍČ

Na klíč vyrobíme kompletní reklamu. Graficky navrhneme, vytiskneme a zkompletujeme celou zakázku. Vy už si jenom přeberete hotovou zakázku.

 

UKÁZKY PRACÍ

PRO STÁLE ZÁKAZNÍKY A REKLAMNÍ AGENTURY MÁME INDIVIDUÁLNÍ CENY

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE: