Sociální Sítě

Grafika a správa sociálních sítí

Postaráme se o Vaší FACEBOOKOVOU a INSTAGRAMOVOU stránku. Nabízíme kompletní služby v oblasti reklamy na sociálních sítích, od přípravy grafických materiálů, přes marketing až po celkovou správu sociálních sítí.

PŘÍPRAVA GRAFICKÝCH MATERIÁLŮ
Připravíme Vám kompletní sadu obrázků, animací a videí pro Vaši reklamní kampaň.

MARKETING
Vymyslíme kompletní marketing, který bude dobře fungovat u Vašeho produktu či služby.

KOMPLETNÍ SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
Přebereme kompletní správu Vaších stránek na sociálních sítích, nebo vytvoříme zcela nové. Společně pak stanovíme rozpočet a zacílení reklamy a budeme průběžně monitorovat její dosah a zpětnou vazbu od zákazníků.

Sociální sítě - nabídka služeb

  • Grafika pro sociální sítě
  • Reklamní kampaně
  • Marketing
  • Tvorba příspěvků
  • Správa sociálních sítí
  • Poradenství

Jak probíhá tvorba grafiky/správa sociálních sítí

Nejdříve musíme vědět jaký typ reklamy na sociálních sítích chcete vytvořit (pouze grafiku, navrhnout kompletní reklamní kampaň, nebo správu sociální sítě vč. vytvoření nové stránky). Poté nám co nejpodrobněji vysvětlíte pro jakou firmu, produkt nebo službu máme připravit reklamní kampaň.

Analyzujeme rozsah reklamní kampaně popř. tvorby grafiky a vyhotovíme Vám předběžnou cenovou nabídku. Zejména u reklamních kampaní se cena tvoří především dle Vašeho rozpočtu, mi Vám pouze doporučíme rozpočet dle skladby Vašich zákazníků a zacílení na určité skupiny (věkové i uzemní) a vytěžíme z daného rozpočtu nejvíce interakcí od zákazníků.

Cenu máme odsouhlasenou a můžeme se pustit do tvoření prvních grafických návrhů, nebo reklamní kampaně v co nejkratším termínu Vám zašleme první náhledy grafiky/reklamy. Po odsouhlasení oběma stranami můžeme reklamu vypustit na sociální sítě, zejména facebook a instagram.

Po vypuštění reklamy na sociálních sítí sledujeme její funkčnost a interakce. Zpravidla testujeme několik různých příspěvků s menším rozpočtem a ten který si povede nejlépe upřednostníme a zvedneme mu rozpočet.

Nabízíme i kompletní správu Vaší sociální stránky

Přebereme do správy Vaši stránku na sociálních sítích, nebo vytvoříme zcela novou, vytvoříme funkční reklamní kampaně, které Vám přilákají nové zákazníky.

Ukázky grafických prací

Orientační ceník

Ceny reklamy na sociální sítě závisí především na Vašem rozpočtu, mi pouze vypracujeme kvalitní reklamní kampaň která Vám přinese nejvíce zákazníků za Vámi stanovený rozpočet. Cena samotných grafických prací pro Vaší reklamní kampaň se stanovuje dle počtu obrázků které vytvoříme a taky záleží na odlišnosti jednotlivých obrázků. V případě správy celé Facebookové nebo Instagramové stránky se sazba řeší měsíčním paušálem, dle rozsahu stránky

Potřebujete poradit ?

Zavolejte:

Napište:

Kontaktujte nás a mi Vám rádi pomůžeme s objednávkou grafických služeb.

Cenová kalkulace - Grafické služby
Zde napište o jaký typ zakázky se bude jednat (např. "Grafický návrh vizitky") Tento text bude uveden v předmětu emailu.
Zde prosím co nejpodrobněji popište zadání zakázky
Maximální velikost souboru je 10 MB a povolené formáty jsou (PDF,JPG,PNG,PSD,DOC,DOCX, XLS), Pro větší soubory a jiné formáty použijte např úschovnu.