GRAFICKÉ a DTP STUDIO

CHCETE KVALITNÍ GRAFIKU ?

Tvoříme kvalitní grafiku pro korporátní firmy i jednotlivce.

Naše grafické a DTP studio Vám vytvoří jakoukoliv tiskovinu či webovou grafiku v profesionálním a moderním designu. Specializujeme se především na grafické návrhy logotypů, letáků, plakátů, facebook coverů, polepů výloh a dopravních prostředků, obalové grafiky, animace (flash, gif, video), webové grafiky, katalogy, vstupenky vč. číslování a další.

CO NAVRHUJEME:
LOGA (KORPORATE IDENTITY)
TISKOVÁ GRAFIKA
WEBOVÁ GRAFIKA
GRAFIKA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ
 

KVALITNÍ LOGO JE ZÁKLADNÍM ČLÁNKEM IDENTITY KAŽDÉ FIRMY

Vytvoříme vám kvalitní design i redesing firemního loga, do loga zakomponujeme vaše myšlenky a zohledníme oblasti ve kterých vaše firma působí. Výsledkem bude propracované logo v moderním designu.

LOGO

CORPORATE IDENTITY

TISKOVÁ GRAFIKA

CHCETE BÝT VIDĚT I JINDE NEŽ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ?

Navrhneme Vám nádhernou grafiku, která pomůže zviditelnit vaší firmu i mimo internet. Roznos letáků, polepy výloh i dopravních prostředků, plakáty, bannery a billboardy, světelná reklama to vše jsou účinné nástroje jak dostat značku vaší firmy do podvědomí lidí.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ JSOU V DNEŠNÍ DOBĚ NEJEFEKTIVNĚJŠÍ NÁSTROJ JAK DOSTAT VAŠÍ ZNAČKU MEZI POTENCIONÁLNÍ ZÁKAZNÍKY

Socíální sítě zaznamenali v poslední době velký vzestup ať už se jedná o FACEBOOK, INSTAGRAM aj. sítě, jde o velmi silný reklamní trh. Je jedno jestli máte malou či velkou firmu, pomůžeme vám se prosadit pomocí  funkčních a  osvědčených nástrojů.

GRAFIKA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ

WEBOVÁ GRAFIKA

KVALITNÍ WEBOVÉ STRÁNKY UTVÁŘÍ PRVNÍ DOJEM O VAŠÍ FIRMĚ

Ať už potřebujete nové webové stránky, nebo pouze redesign zastaralého webu? Graficky vám navrhneme vše od jednoduchých webů, přes weby s vlastní administrací (redakční systém) až po e-shopové řešení, všechny námi vytvořené stránky mají  responzivní design a jsou tak použitelné na klasických PC i tabletech a mobilech. Jako bonus zvládneme i animace (flash nebo GIF).